• Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle

İletişim

BİLBAL LOGİSTİCS YÖNETİM OTOMOTİV DANIŞMANLIK DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ​

 

Tel: +90 (212) 275 16 18

Fax: +90 (212) 275 16 05

E-Mail: info@bilbal-group.com

Website: www.bilbal-group.com

Almanya Şubesi:

© 2018 by DTA TECHNOLOGY BILISIM ORGANIZASYON LTD.

Yunus Emre Cad. No:8/1

Yeşilce Mahallesi

Kağıthane / İstanbul

Merkez Adres:

FSP&L GmbH

Bettenhäuser Str. 41

34226 Niestetal

Tel: +49 (176) 70723586

Fax: +49 (561) 20230146

E-Mail: info@fsp-l.eu

Website: www.fsp-l.eu

Hakkımızda

Hemen bizimle iletişime geçin...

Yurt içinde ve dışında Gerek duyulan her türlü yapı malzemesini üretiminden dağıtıma her aşamasında hizmet verebilen bir kuruluştur.

 

Bilbal Logistics; eğitimli personeli, modern özmal ve tedarikçi filosuyla müşterilerinin ürünlerinin sevkiyatını planlar, uygun araçlar ve koşullarda istenilen minimum sürede nihai tüketim veya ihtiyaç noktasına ulaştırılmasını sağlar.

 

Bilbal Logistics, entegre lojistik  ve tedarik hizmetleriyle müşterilerine tek kaynaktan etkin bir yönetim sunmaktadır. Operasyonların bir kontrol merkezinden sağlanması; sürecin daha iyi yönetilmesini ve maliyet avantajını da beraberinde getirmektedir. Bilbal Logistics, müşterileri için özenle oluşturulan çözümler, birer proje olarak ele alınmakta ve yürütülmektedir. Projenin kapsamı, amaçları, hedefleri, başarı kriterleri ve sorumlulukları en ince ayrıntısına kadar tanımlanmaktadır. Belirlenmiş hedeflerin, maliyet ve zaman kriterlerine uygun olarak yerine getirilebilmesi amacıyla kaynakların en etkin şekilde yönetimi sağlanmaktadır. “Tüm müşterilere ait bilgiler gizlilik olarak kabul edilir. Gizli bilgilerin saklanması uygun koşullarda yapılmaktadır. Yapılan gizlilik anlaşmaları sayesinde bilgi gizliliği hakkında gösterdiğimiz hassasiyet müşterilerimiz tarafından da bilinmektedir.”

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now